Matrix piedāvā plašu matu kopšanas, matu krāsošanas un matu veidošanas produktu klāstu, tai skaitā: Biolage, Total Results, Vavoom un Style Link. Mēs esam pilnībā pārliecināti par mūsu salonos piedāvāto Matrix produktu efektivitāti, tādēļ saviem klientiem piedāvājam naudas atmaksāšanas garantiju. Ja 4 nedēļu laikā kopš iegādes dienas esat lietojis tikai Matrix produktu un neesat apmierināts ar rezultātu, lūdzam rīkoties atbilstoši turpmāk sniegtajiem norādījumiem, lai saņemtu no mums pilnu kompensāciju.

1. 4 nedēļu laikā (pasta zīmogs) kopš iegādes brīža neizlietoto produktu oriģinālajā iepakojumā kopā ar čeka oriģinālu, kurā apvilkta preces iegādes cena un pilnvarotā salona/spa centra nosaukums, izmantojot ceļu pārvadājumu pakalpojumu, nosūtiet uz:
Matrix Consumer Affairs PO Box 2007 Westfield, NJ 07091-2007.

2. Lai saņemtu pilnu kompensāciju, produktam JĀBŪT pirktam pilnvarotā salonā/spa centrā. Matrix var garantēt tikai tādu produktu efektivitāti, kas pirkti pilnvarotā salonā/spa centrā vai ar tādu saistītā interneta veikalā. Ja jebkuru no mūsu produktiem esat iegādājies kādā no turpmāk minētajām vietām, mēs nevaram garantēt, ka tas atbilst mūsu standartiem, un līdz ar to nevaram izmaksāt kompensāciju:

• nepilnvaroti nocenoto preču veikali;
• jebkura mazumtirdzniecības vieta;
• zemo cenu veikali;
• higiēnas preču veikali;
• pārtikas veikali;
• tiešsaistes izsoļu vietnes.

Lūdzam Matrix produktus iegādāties salonos un spa centros, kas var nodrošināt vislabākos pakalpojumus un ieteikt jūsu matiem piemērotus produktus. Mūsu standartiem atbilstošu efektivitāti garantējam tikai salonā vai spa centrā pirktiem produktiem. Pateicamies par jūs salona un spa centra darbības atbalstīšanu. 

Šajā politikā minētā iespēja ir izmantojama tikai Amerikas Savienotajās Valstīs. Matrix patur tiesības šo programmu turpmāk papildināt, pārskatīt vai pārtraukt tās darbību.

Select a location

Select a language